O nas

Naszą pasją jest szeroko pojęta medycyna, uwzględniająca holistyczne podejście do pacjenta i profilaktykę schorzeń. W ciągu wielu lat pogłębiania naszej wiedzy oraz doświadczenia w pracy z pacjentami zrozumieliśmy, że leczenie to bardzo złożony proces, którego fundamentem jest kompleksowa diagnostyka i całościowy pogląd na podejmowany problem.
W 2020 roku w oparciu o te właśnie założenia otworzyliśmy dla Państwa Klinikę Rehabilitacji FIZJO MEDICUM – placówkę naszych marzeń, w której wspólnie z zespołem szczególnie dobranych specjalistów pomagamy osobom dążącym do uzyskania pełnej sprawności fizycznej.
Nasz zespół

Fizjoterapeuta
Jestem licencjonowanym terapeutą manualnym, osteopatą,
wykładowcą akademickm. Ukończyłem studia fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyłem w licznych szkoleniach, m.in. z zakresu terapii manualnej, osteopatii, kinesiotapingu oraz konferencjach z zakresu leczenia bólu.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych placówkach i klinikach Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym w Klinice Psychiatrii, poradniach rehabilitacyjnych, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie oraz w prywatnym gabinecie fizjoterapeutycznym.
Obecnie jestem doktorantem w trakcie studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Dodatkowo, przekazuję swoją zdobytą dzięki 10-letniemu doświadczeniu zawodowemu wiedzę teoretyczną i praktyczną, pracując jako nauczyciel akademicki oraz nauczyciel zawodu technik masażysta. ,
Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej, rehabilitacji po urazach i zabiegach operacyjnych. Prowadzę fizjoterapię pacjentów po endoprotezoplastyce stawów, osób z chronicznym bólem kręgosłupa i bólem przeciążeniowym. W swojej pracy wykorzystuję techniki osteopatii, terapii manualnej i masażu tkanek głębokich.

mgr Robert Łyżwiński
Fizjoterapeuta
Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, na której uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów po zabiegach operacyjnych. Prowadzi fizjoterapię pacjentów z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu o pochodzeniu przeciążeniowym i urazowym. W swojej pracy wykorzystuje indywidualny dobór ćwiczeń, a także techniki manualne.

Psycholog, terapeuta EEG Biofeedback
Ukończyłam psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W trakcie studiów odbyłam liczne praktyki, między innymi na Oddziale Neurologii Samodzielnego Publicznego Szpitala nr 4 w Lublinie, Specjalistycznej Poradni Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy. Uczestniczyłam w Programie Wymiany Studentów Erasmus, podczas którego studiowałam psychologię na Radboud University of Nijmegen w Holandii.
Przez 7 lat pracowałam w Akademickim Centrum Medycznym, gdzie prowadziłam diagnozę oraz terapię funkcji poznawczych u pacjentów neurologicznych, a także kierowałam pracą zespołu Psychologiczno-Terapeutycznego. W tym samym czasie intensywnie rozwijałam swoje zainteresowania związane z neuropsychologią, o czym świadczą ukończone studia podyplomowe z Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, szkolenie „Diagnostyka Mózgu w chorobach neurologicznych, odczytywanie dokumentacji medycznej” oraz uczestnictwo w licznych konferencjach. Aktualnie pracuję na oddziale Terapii i Rehabilitacji Neurologicznej w szpitalu Grochowskim w Warszawie, gdzie prowadzę terapię neuropsychologiczną u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, a także w gabinecie NeuroImpuls, gdzie prowadzę treningi EEG Biofeedback.
Terapia neuropsychologiczna (więcej szczegółów w zakładce oferta)

mgr Dominika Tatar
Dietetyk kliniczny
Jestem absolwentką studiów licencjackich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów magisterskich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka. Na co dzień specjalizuję się w żywieniu w zaburzeniach metabolicznych, w tym cukrzycy. Zajmuję się dietoterapią chorób dietozależnych (otyłość, zaburzenia lipidowe, nadciśnienie tętnicze) i schorzeń endokrynologicznych tarczycy.
W swojej pracy skupiam się głównie na budowaniu relacji z pacjentem, co ułatwia przekazanie wiedzy i wprowadzenie prawidłowych nawyków żywieniowych. Dietę każdego pacjenta staram się dopasować do indywidualnych preferencji i stylu życia. Praca, którą wykonuję jest jednocześnie moją pasją. Uważam, że holistyczne i jednostkowe podejście do każdego pacjenta jest kluczem do sukcesu. W związku z tym, we współpracy z pacjentem zwracam szczególną uwagę na zgłaszane przez niego dolegliwości, dodatkowo analizuję wyniki analizy składu ciała i badań laboratoryjnych.